MENU
Главная » 2016 » Май » 30 » Фінал фізкультурно-оздоровчих заходів з дворового футболу
12:33
Фінал фізкультурно-оздоровчих заходів з дворового футболу

З 28 по 29 травня 2016 року у місті Києві пройшли ігри фінальної частини фізкультурно-оздоровчих заходів з дворового футболу на стадіоні «Оболонь», на полі зі штучним покриттям, у яких прийняли участь команди-переможці I та II етапу із Запорізької, Луганської, Донецької, Харківської, Одеської, Львівської, Миколаївської, Івано-Франківської, Київської, Херсонської, Житомирської, Полтавської областей та м. Київа. Від Херсонської області у фіналі грала команда ФК «Гопри» Голопристанського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Змагання проходили у двох вікових категоріях: 15-16 років та 13-14 років. Усього в турнірі зв’яли участь 32 команди, 16 у молодшій та 16 у старшій. Команди були розподілені у 4-х групах по 4 в кожній. У групах ігри проходили за коловою системою, всі команди зіграли між собою і перші два місця проходили далі. Наступний етап – стикові ігри 1/8 фіналу і тільки переможець проходив до півфіналу. Наша молодша команда потрапила до дуже потужної групи. Суперниками стали команди Київської області, Донецької області і Одеської області. До речі, Одесити-чемпіони України з футзалу, забігаючи натепер, вони і стали переможцями турніру.

Результати ігор: Київська обл. – Гопри: 6-0; Одеська обл. – Донецька обл.: 3-0; Гопри – Донецька обл.: 0-2; Донецька обл. – Київська обл.: 1-2; Гопри – Одеська обл.: 0-2. Далі пройшли команди Одеської та Київської областей.

Старші футболісти ФК «Гопри» в суперники отримали команди Львівської обл., Київської обл. і команду м. Києва. Наші хлопці продемонстрували дуже гарну гру в усіх іграх, домінуючи на футбольному полі. Результати ігор: Гопри – Київ: 4-1; Київська обл. – Львівська обл.: 2-1; Гопри – Львівська обл.: 6-2; Київ – Київська обл.: 1-3; Гопри – Київська обл.: 6-3. Наша команда впевнено зайняла перше місце, набравши у підсумку 9 очок з різницею забитих і пропущених м’ячів 16- 5, і впевнено вийшла у 1/8 фіналу з першого місця, де в суперники дісталась команда з Харківської обл. Гра видалась напруженою, переможець гри проходив до півфіналу. Наші хлопці контролювали хід гри і забили гол ще у першому таймі, повівши у рахунку 1-0. У другому таймі ми продовжували створювати моменти і мали не одну можливість подвоїти перевагу, але спрацювало футбольне правило – не забиваєш ти, забивають тобі, і в одній із контратак Харківчани зрівняли рахунок. У підсумку 1-1 і серія післяматчевих пенальті. У лотереї більш вдачлимиви  Були Харківчани, які всі свої удари забили, а ми допустились одного промаху і вибули з подальшого розіграшу, завоювавши 5-те місце. Перше місце заваювала Запорізька обл., друге – Харківська обл., третіми стала команда Луганської обл. Дуже прикро, але наша команда виглядала на турнірі дуже впевнено і мала грати у фіналі. Це відмічали всі фахівці, але тим і цікавий футбол, що гри неможливо передбачити. Тішить ще один факт, що у турнірі за ФК «Гопри» грали діти міста Гола Пристань, які займаються у центрі фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а всі колективи привезли збірні команди областей. Побажаємо нашим дітям наснаги, здоров’я і перемог. За команду ФК «Гопри», яка представляла Херсонську область виступали:

 Хандзадян Андраник;

Коваленко Дмитро;

Буденчук Артур;

Колінько Антон;

Сендецький Денис;

Пісоцький Богдан;

Щуров Максим;

Трухан Олександр;

Бойчук Кирило;

Захода Микита;

Барановський Артем;

Жаданов Іван;

Демченко Владислав.

 

Просмотров: 580 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar