MENU
Главная » 2016 » Февраль » 8 » Фінальні ігри 6-го Відкритого чемпіонату м. Гола Пристань з футзалу
17:29
Фінальні ігри 6-го Відкритого чемпіонату м. Гола Пристань з футзалу

6 лютого 2016 р. у міському Палаці спорту відбувся I тур фінальних ігор 6-го Відкритого чемпіонату м. Гола Пристань з футзалу. За висновками ігор на попередньому етапі команди розділені на I та II групи. Команди, які посіли з 1-го по 6-те місця склали I групу і розіграють звання чемпіона турніру та призерів. Команди, які посіли з 7-го по 12-те місця будуть боротися за кубки та медалі у

II групі.

Результати I туру у групах:

I група

  1. «Ветеран» – «Вікторія»  4-3;
  2. «Соценко» – «Фермер»  2-1;
  3. «Гопри» – «Лідія»  2-2.

II група

  1. «Солдатське» – «Легіон»  7-2;
  2. «Старт» – «Рятівник»  3-2;
  3. «Чорноморець» – «Цюрупинськ»  6-6.

Турнірна таблиця 1 группа                                Турнірна таблиця 2 группа

1 Ветеран - 3 оч                                               1 Солдатське - 3 оч

2 Соценко - 3 оч                                               2 Старт - 3 оч

3 Гопри - 1 оч                                                  3 Чорноморець - 1 оч

4 Лідія - 1 оч                                                   4 Цюрупинськ - 1 оч

5 Фермер - 0 оч                                               5 Рятівник - 0 оч

6 Вікторія - 0 оч                                               6 Легіон - 0 оч

Бомбардири команд:

  1. Александров Олександр - 4;
  2. Венгер Роман – 7;
  3. Кобзарь Сергій – 3;
  4. Бабаян Михайло – 4;
  5. Сокол Володимир – 4;
  6. Набока Костянтин – 3;
  7. Набока Сергій – 6;
  8. Чунтонов Костянтин – 2;
  9. Черкасов О. – 5;
  10. Сухін Руслан – 5;
  11. Свиридов А. – 2;
  12. Максимович Михайло – 14;
  13. Молокуцький Олександр – 7;
  14. Шевкун Андрій – 7;
  15. Панін Костянтин – 30;
  16. Коваленко Дмитро – 3;
  17. Мерзлікін Данило – 2;
  18. Яковенко Олександр – 5;
  19. Шишков Сергій – 6;
  20. Дворецький Олександр -2;
  21. Заруба Василь –3;
  22. Камінський Василь – 13;
  23. Семенов Сергій – 1;
  24. Голубенко Олександр – 1;
  25. Кривошейкин Євген –3;
  26. Кравченко Павло – 3;
  27. Задорожній Віталій – 8;
  28. Зорін Олександр – 7;
  29. Рознюк Олександр – 4;
  30. Нестеренко Віталій – 8;
  31. Кость Василь – 16;
  32. Гливий Іван – 13;
  33. Мартиросян Арам – 3;
  34. Червоненко Генадій – 7;
  35. Чорний Іван – 7;
  36. Петровський Євген – 2;
  37. Мар’євич Сергій – 6;
  38. Лактіонов Олександр – 1;
  39. Лясковець Вадим – 1;
  40. Червоненко Андрій – 3;
  41. Заруба Максим – 4;
  42. Бурковський Олександр –12;
  43. Ханзадян Андранік – 1;
  44. Кравцов Сергій – 7;
  45. Сидоренко Сергій – 1;
  46. Бойко Андрій – 3;
  47. Солов’єв Олександр – 16;
  48. Татарін Віктор – 11;
  49. Жозей Олександр – 1;
  50. Бешенець К. – 17;
  51. Лебідь Роман – 5;
  52. Грецький Ігор – 1;
  53. Бабаян Томас – 7;
  54. Марченко Іван – 20;
  55. Бурковський Денис – 15;
  56. Вихорь Олександр – 2;
  57. Хусаінов Олександр – 9;
  58. Кучерявий Микола – 9;
  59. Остапенко Олег – 2;
  60. Бевзюк Валентин –10;
  61. Март’янов Євген – 8;
  62. Пахотін Є. – 2;
  63. Тарасов Є. – 1;
  64. Набока Валенктин – 3;
  65. Соколовський Антон – 9;
  66. Молокуцький Дмитро – 7;
  67. Ветеневич Генадій – 2;
  68. Жиганов Дмитро – 7;
  69. Бойчук Богдан – 10;
  70. Бабаян Ордо – 3;
  71. Лиховид Олександр – 8;
  72. Кравченко Микола – 7;
  73. Копцевич Іван – 18;
  74. Кравченко Сергій – 17;
  75. Масалов Анатолій – 26;
  76. Гусев Віталій – 8;
  77. Солов’єв С. – 3;
  78. Помигалов Леонід – 2;
  79. Голубенко Андрій – 2;
  80. Кица Олег – 2;
  81. Гуральський Олександр – 2;
  82. Афанасьєв Ігор – 5;
  83. Жиганов Дмитро – 5;
  84. Усуян Юрій – 5;
  85. Сушко Михайло -  6;
  86. Петровський Євген – 2;
  87. Петровський Сергій – 2;
  88. Ісаков Ілля – 7;
  89. Височенко А. – 2;
  90. Муховозов А. – 3;
  91. Снітко С. – 1;
  92. Зайцев Віталій –4;
  93. Кравченко Артем – 1;
  94. Масалов Ілля – 1;
  95. Фальковський Євген – 2;
  96. Блакитний Олександр – 8;
  97. Золотаревський Олександр – 7;
  98. Радченко Денис – 4;
  99. Нестеренко Віталій – 2;
  100. Антонов Євген –6;
  101. Козловець В. – 3;
  102. Сухацький Іван – 8;
  103. Гуйва Владислав – 4;
  104. Соковець Дема – 1;
  105. Шломченко Ігор – 7;
  106. Сінгаєвський – 3;
  107. Кульчиховський О. – 4;
  108. Шаріфов Анатолій – 1;
  109. Терент’єв Михайло – 2;
  110. Білозеров Олександр – 1;
  111. Семенов Володимир – 1;
  112. Кардавар Максим – 1;
  113. Бабаєв Ігор – 1;
  114. Заварихін Сергій – 2;
  115. Милий Антон – 1;
  116. Копцевич Валентин – 3;
  117. Середа Олександр – 7;
  118. Ткаченко Сергій – 4;
  119. Сидельников О. – 2;
  120. Кучер Віталій – 3;
  121. Сальник Роман – 2;
  122. Гаркуша Віктор – 1;
  123. Бурлов – 1;
  124. Тріфонов Віталій – 1;
  125. Касперович Денис – 3;
  126. Михайлов О. – 1;
  127. Кузнєцов Сергій – 1;
  128. Кушнарук В. – 1;
  129. Мазуренко Олексій – 2;
  130. Страхов Роман – 3.

Попередження:

  1. Венгер Р. «Солдатське» - ж/к;
  2. Набока К. «Рятівник» - ж/к;
  3. Бабаян Т. «Солдатське» -ж/к;
  4. Загоруйко О. «Гопри» - ч/к;
  5. Семенов В. «Легіон» - 2 ж/к;
  6. Набока С. «Рятівник» - ж/к;
  7. Сокол В. «Рятівник» - ж/к;
  8. Лясковець В. «Легіон» - ж/к;
  9. Сухин Р. «Чорноморець» - ж/к;
  10. Молоукуцький О. «Цюрупинськ» - ж/к;
  11. Венгер П. «Солдатське » - ж/к;
  12. Набока В. «Рятівник» -  2 ж/к;
  13. Колінько А. «Гопри» - ж/к;
  14. Горлов В. «Ветеран» - ч/к;
  15. Марченко І. «Фермер» - 3 ж/к (пропускає другий тур 13.02.2016);
  16. Усуян Ю. «Фермер» - /к;
  17. Гаркуша В. «Лідія» - ж/к;
  18. Кульжковський О. «Соценко» - ж/к;
  19. Ткаченко С. «Соценко» - ж/к;
  20. Гливий І. «Лідія» - ж/к;
  21. Бойко О. «Цюрупинськ» - ж/к;
  22. Петровський Є. «Лідія» - ж/к;
  23. Гаркуша В. «Лідія» - ч/к;
  24. Радченко В. «Ветеран» - ж/к;
  25. Бабаян М. «Солдатське» - ж/к;
  26. Венгер Р. «Солдатське» - ж/к;
  27. Фальковський Є. «Соценко» - ж/к;
  28. Мар’євич С. «Лідія» - ж/к;
  29. Бойчук Б. «Гопри» - ж/к;
  30. Пахотін Є. «Старт» - ж/к;
  31. Шишков С. «Легіон» - ж/к;
  32. Черкасов О. «Черноморець» - ж/к;
  33. Сухін Р. «Черноморець» - ж/к;
  34. Бешенець К. « Чорноморець» - ж/к;
  35. Радченко Д. «Ветеран» - ж/к;
  36. Лиховид О. «Вікторія» - ж/к;
  37. Сальник В. «Вікторія» - ж/к;
  38. Солов’єв О. «Старт» - ж/к;
  39. Масалов А. «Соценко» - ж/к;
  40. Панін К. «Гопри» - ж/к;
  41. Бурковський Д. «Гопри» - 2 ж/к;
  42. Зайцев В. «Соценко» - ж/к;
  43. Обертас Є. «Старт» - ж/к;
  44. Рознюк О. «Старт» - ч/к;
  45. Заруба В. «Легіон» - ж/к;
  46. Бабаян О. «Солдатське» - ж/к;
  47. Петровський Є. «Лідія» - ж/к;
  48. Помігалов Л. «Ветеран» - ж/к;
  49. Каменюка М. «Цюрупинськ» - ж/к;
  50. Чаклаков К. «Гопри» - ж/к;
  51. Антонов Є. «Старт» - ж/к;
  52. Вільховченко В. «Соценко» - ж/к;
  53. Чорний І. «Фермер» - ж/к;
  54. Кушнарук В. «Соценко» - ж/к;
  55. Педченко С. «Вікторія» - ж/к.

 

Просмотров: 656 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar