MENU
Главная » 2016 » Октябрь » 11 » Міжрегіональний турнір з баскетболу
08:39
Міжрегіональний турнір з баскетболу

08 та 09 жовтня 2016 року у місті Нова Каховка відбувся 1 тур ( осінній кубок) регіонального чемпіонату України з баскетболу серед дівчат 2000-2001 та 2003-2004 років народження.

У турнірі приймали участь наступні команди:

Дівчата 2000-2001 р.н.

1. ДЮСШ м. Нова Каховка 
1. КЗ "ДЮСШ №3" м. Мелітополь 
2. "Чемпіон"  м. Гола Пристань 
3. СДЮСШОР № 4 м. Миколаїв 

Дівчата 2003-2004 р.н. 
1. ДЮСШ с.Верхній Рогачик 
2. СДЮСШОР № 4 м. Миколаїв 
3. "Чемпіон" м. Гола Пристань 
4. КЗ "ДЮСШ № 3" м. Мелітополь 

5.  ДЮСШ м. Нова Каховка

Змагання проводилися за коловою системою, згідно календарю ігор. 

       08 жовтня турнір відкривали наші старші дівчата з господарями майданчика командою з м. Нова Каховка. Наші дівчата впевненно розпочали цей турнір, здобувши переконливу перемогу з рахунком 41:10.

       Після цієї зустрічі відбулося офіційне відкриття регіонального чемпіонату України з баскетболу серед дівчат 2000-2001 та 2003-2004 років народження, де командам вручили подарунки від Федераціїї баскетболу України ( м'ячі, методичну літературу для тренерів).

         Після церемонії відкриття турніру,  розпочали свій шлях наші меньші дівчата, теж з командою м. Нова Каховка і підтримали переможний настрій старших дівчат, вигравши з рахунком 34:5.

У другій грі турніру на нас чекали команди, які претендували на медалі цього турніру. По старшому віку "Чемпіон" м. Гола Пристань отримала дуже сильний опір від дуже симпатичної команди КЗ "ДЮСШ №3" м. Мелітополь, гра, яку можна сміливо назвати грою всього турніру, тримала всіх глядачів до останніх секунд матчу, де наші дівчата проявили всі свої кращі якості та здобули перемогу 34:25.

Наша молодша команда "Чемпіон" м. Гола Пристань зустрілася з командою СДЮСШОР № 4 м. Миколаїв, з якою ми вже добре знайомі по іграм Чемпіонату України ( ВЮБЛ). Наші дівчата дуже грамотно провели весь матч, та не залишили жодних шансів суперникам 30:4.

              09 жовтня наша молодша команда зустрічалась з командою ДЮСШ с. Верхній Рогачик ( до речі самою молодшою командою на турнірі) та впевненно обіграла 43:6.

Старша команда завершувала турнір грою з СДЮСШОР № 4 м. Миколаїв. Гра видалась дуже нервовою, не все вдавалось у наших дівчат. Але команда взяла себе в руки та довела свій клас в підсумку з рахунком 17:13, здобувши Кубок турніру та золоті медалі .

            Останній свій матч молодша команда грала з командою КЗ "ДЮСШ № 3" м. Мелітополь. Наслідуючи прикладу старших товаришів, дівчата спокійно довели свою перевагу над суперником з рахунком 29:3, та повторили досягнення старших "Чемпіонів",  здобувши Кубок та золоті медалі цього турніру. Треба відзначити, що кращими гравцями турніру у наших командах були визнані  Зоря Вікторія ( старша команда), Машталер Анастасія ( молодша команда). Найрезультативнішими гравцями цього турніру  стали Кушнір Марія ( старша команда), Цуркан Анастасія ( молодша команда).

Вітаємо наших дівчат з перемогою в такому престижному турнірі, бажаємо подальших успіхів в баскетбольних змаганнях! 

 

 

Просмотров: 426 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar