MENU
Главная » 2016 » Февраль » 15 » Шлях чемпіонів. Міська Спартакіада школярів м. Гола Пристань.
15:55
Шлях чемпіонів. Міська Спартакіада школярів м. Гола Пристань.

12 лютого  2016 року в  палаці спорту міського центру «Спорт для всіх» відбулися фінальні міські змагання з баскетболу серед дівчат  1998 року народження та молодше, в рамках проведення обласної Спартакіади школярів Херсонської област.

У цьому році приймали участь у фінальній частині змагань 4 команди  міста Гола Пристань.  А саме Голопристанські зош № 1, № 3, №4, гімназії .

Змагання проводились по коловій системі, де переможець визначався за кількістю перемог.

Команда дівчат гімназії  зустрічалась з суперниками з Голопристанської

зош № 1 (41:24), Голопристанської зош № 3  ( 72:13)  здобула переконливі перемоги над своїми суперниками та стала переможцем змагань . Друге місце у змаганнях посіла команда Голопристанської зош № 1, яка обіграла команду Голопристанської зош № 3 ( 38:12 ). Третє місце посіла команда Голопристанської зош №3. Нажаль, команда дівчат міської Голопристанської зош № 4 не прийняла участі в цих змаганнях.

Переможці та призери змагань були нагороджені  грамотами . На змаганнях був присутнім заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Таран О.В., який привітав учасників змагань та  провів церемонію нагородження кращих команд та гравців.

Вітаємо переможців , команду Голопристанської гімназії а саме : Кузіну Катерину,

( капітан команди),  Зорю Вікторію, Дементєєву Вікторію, Кабалу Ольгу, Миронову Світлану, Цуркан Анастасію, Машталер Анастасію, Зуйкову Дар’ю, Гаврилюк Анастасію, Рудик Ганну, Воронкевич Віолетту, Бондаренко Яну, Хандусь Аліну.