MENU
Главная » 2016 » Май » 25 » Відкрита першість міста Гола Пристань з футболу
08:13
Відкрита першість міста Гола Пристань з футболу

22.05.16 року в м.Гола Пристань на міському стадіоні "Дніпровець" відбулись ігри другого туру відкритого чемпіонату м.Гола Пристань з футболу з форматом проведення ігор у поперек футбольного поля 7+1.В другому турі грали команда Офіцери м.Гола Пристань і команда Ветеран м.Гола Пристань.Гра проходила за перевагою команди Ветеран і як наслідок заслужена перемога з рахунком 11-6.Другими на поле міського стадіону вийшли команди Лідія с.м.т. Новомиколаївка Скадовського району і Вікторія с.м.т. Бехтери Голопристанського району.Гра видалась видовищною і цікавою за перебігом подій на полі.Першими відкрили рахунок гравці команди Вікторія.Незабаром гравці команди Лідія зрівняли рахунок,потім ще двічі футболісти команди Вікторія розписались в воротах суперника і за рахунку 3-1 на свою користь пішли на перерву.В другому таймі футболісти Лідії додали в русі і це дало свої результати,їм вдалось зрівняти рахунок.Але Вікторія знову змогла вийти вперед.Лідія ,яка набрала оберти,змогла не тільки зрівняти рахунок а ще й забити двічи і не пропустити в свої ворота.От же перемога команди Лідія 6-4.Після двух турів Турнирна таблиця.                                                                                              1) ФК "Гопри" - 3 очки                                                                                                                        2) Ветеран - 3 очки                                                                                                                            3) Лідія - 3 очки                                                                                                                                4) Вікторія - 3 очки                                                                                                                            5) Офіцери - 0 очок

Просмотров: 683 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 0.0/0