MENU
Главная » 2016 » Июнь » 8 » Відкритий чемпіонат м. Гола Пристань з футболу серед дорослих
13:50
Відкритий чемпіонат м. Гола Пристань з футболу серед дорослих

05 червня 2016 року на міському стадіоні «Дніпровець» відбулися ігри Відкритого чемпіонату м. Гола Пристань з футболу серед дорослих, присвяченого 25-й річниці незалежності України, з відмінностями від правил гри футболу ФІФА у поперек футбольного поля 7+1. Першими грали команди «Ветеран» м. Гола Пристань і «Вікторія» с. Бехтери Голопристанського району. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, і лише одна помилка у захисті дозволила команді «Ветеран» відкрити рахунок. При рахунку 1-0 команди пішли на перерву. У другому таймі команда «Ветеран» контролювала хід гри і збільшила свою перевагу, і як результат, рахунок 5-1 на користь команди «Ветеран», яка до речі ще не втрачала очки на цьому турнірі. Другими грали команди ФК «Гопри» м. Гола Пристань і «Лідія» с. Новомиколаївка  Скадовського району. З перших хвилин Голопристанська команда заволоділа ініціативою і почала створювати свої моменти біля воріт суперника, які згодом перетворились у голи. Як результат, перемога ФК «Гопри» з рахунком 8-2.