MENU
Главная » 2016 » Июнь » 08

06 червня 2016 року на міському стадіоні «Дніпровець» відбулась товариська гра з футболу між командами юнаків 2004 року народження ФК «Гопри» і «Освіта» м. Херсон. Гра проходила з метою підготовки команди ФК «Гопри» до Всеукраїнського турніру «Золотий колос України», який традиційно проходить у м. Скадовську і наші юнаки є постійними учасниками цього турніру. Про суперника слід відмітити, що вони є лідерами Херсонського юнацького футболу і переможцями змагань. Після нашої гри відправились на турнір до м. Маріуполь. Гра на стадіоні «Дніпровець» проходили у рівній боротьбі. Наші хлопці не поступилися  супернику. Склад нашої команди доповнили юнаки 2006/2007 років народження, це і зіграло ... Читать дальше »

Просмотров: 948 | Добавил: gopri-sport | Дата: 08.06.2016 | Комментарии (0)

05 червня 2016 року на міському стадіоні «Дніпровець» відбулися ігри Відкритого чемпіонату м. Гола Пристань з футболу серед дорослих, присвяченого 25-й річниці незалежності України, з відмінностями від правил гри футболу ФІФА у поперек футбольного поля 7+1. Першими грали команди «Ветеран» м. Гола Пристань і «Вікторія» с. Бехтери Голопристанського району. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, і лише одна помилка у захисті дозволила команді «Ветеран» відкрити рахунок. При рахунку 1-0 команди пішли на перерву. У другому таймі команда «Ветеран» контролювала хід гри і збільшила свою перевагу, і як результат, рахунок 5-1 на користь команди «Ветеран», яка до речі ще не втрачала очки на цьому ... Читать дальше »

Просмотров: 704 | Добавил: gopri-sport | Дата: 08.06.2016 | Комментарии (0)

28 травня 2016 року на міському стадіоні «Дніпровець» відбулися ігри 7-го туру чемпіонату Херсонської області з футболу  серед команд юнаків 2005/2006 року народження. Результати ігор:

1.   «Освіта-02» – «Олешшя - Цюрупинськ»:  11-0;
  2. «Освіта -01»  -  «Динамо-Дар’ївка»:  7-0.

04 червня 2016 року на міському стадіоні «Дніпровець» відбулися ігри 8-го туру чемпіонату Херсонської області з футболу  серед команд юнаків 2005/2006 року народження. Результати ігор:

1. «Освіта-05» – «Освіта-02»:  6-0;