MENU
Главная » 2016 » Ноябрь » 21 » Відкритий чемпіонат м.Гола Пристань з футзалу
11:18
Відкритий чемпіонат м.Гола Пристань з футзалу

19 листопада в м.Гола Пристань уприміщенні міського Спортивного Комплексу розпочались ігри сьомого відкритого чемпіонату міста Гола Пристань з футзалу. Результати ігор: 1група: "Оптіма" - "Ведекс" 12-2; "Гопри" - "DUNOPAKC" 7-4 (гра "Ветеран" -"Фортуна" перенесена). 2 група: "Рятівник" - "Гладківка"4-5 ; "Динамо" - "Атлетік" 4-5 ; "Вікторія" - "Фортуна" 1-1. Турнірна таблиця: 1група 1) "Оптіма" - 3оч; 2) "Гопри" - 3оч; 3) "Ветеран" - 0оч; 4) "Фортуна" - 0оч ; 5)       " DUNOPAKC" ; 6) "Ведекс" - 0оч. Турнірна таблиця: 2 група 1) "Атлетік" - 3оч ; 2) "Гладківка" - 3оч ; 3) "Вікторія" - 1оч 4) "Фортуна" - 1оч 5) "Рятівник" - 0оч 6) " Динамо" - 0оч .Ігри наступного туру відбудуться 26 листопада. Початок ігор о 10.00 годині

Розклад ігор 7 відкритого чемпіонату м. Гола Пристань з футзалу

1 коло

        1 тур  19.11.16р.                                                                 5 тур

13.00  Рятівник – Таврійське                                       10.00  Гладковка - Динамо

13.50  Гопри – DUNOPACK                                           10.50  Ведекс - Ветеран

14.40  Динамо-Газовик – Атлетік                                11.40  Рятівник – Фортуна-2

15.30  Оптіма – Ведекс                                               12.30  Гопри - Фортуна

16.20  Вікторія – Фермер-2                                          13.20  Атлетік - Вікторія

17.10  Фермер - Ветеран                                             14.10 DUNOPACK - Оптіма

      2 тур 26.11.16р.

10.00  Атлетік – Рятівник

10.50  DUNOPACK – Фортуна

11.40  Фортуна-2 - Гладковка

12.30  Гопри – Ведекс

13.20  Вікторія – Динамо

14.10  Ветеран - Оптіма

3 тур

10.00  Динамо – Фортуна-2

10.50  Фортуна – Ведекс

11.40  Гладківка – Атлетік

12.30  Гопри – Оптіма

13.20  Рятівник – Вікторія

14.10  Ветеран - DUNOPACK

                    4 тур

10.00  Динамо – Рятівник

10.50  DUNOPACK – Ведекс

11.40  Вікторія – Гладківка

12.30  Ветеран – гопри

13.20  Фортуна-2 – Атлетік

14.10  Фортуна - Оптіма

 

Просмотров: 521 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar